Yonca Lodi "Akustik" serisinin açılışını "Kızıl Kıyamet" ile yaptı!

Yonca Lodi "Akustik" serisinin açılışını "Kızıl Kıyamet" ile yaptı!

Müzik

  Güçlü yorumcu Yonca Lodi, Mayıs ayından bu yana hazırladığı yeni dijital projesi "Akustik"in çekimlerini tamamladı. Bugüne kadar yayımladığı albümler, şarkılar, video klipler, film - dizi müzikleri ve sahne performansları ile adından söz ettiren sanatçı, artık dijital dünyada da müzikseverler ile buluşuyor.

Yonca Lodi, 25 hafta boyunca hem albümlerinde söylediği hem de söylemekten çok keyif aldığı şarkıların akustik coverlarını YouTube başta olmak üzere tüm dijital platformlarda ki sayfalarında yayımlayacak. Tamamı montajsız, canlı kaydedilen şarkılarda izleyicileri sürprizler bekliyor.

Yonca Lodi, yeni projesinin açılışını ilk kez 2018'de yayınlanan "Fazla Aşk" albümünde yorumladığı "Kızıl Kıyamet"in akustik versiyonu ile yaptı.

Sözleri Sibel Algan'a, müziği Sezen Aksu ve İlker Bayraktar'a ait olan "Kızıl Kıyamet", Yonca Lodi'nin güçlü yorumu ve müzisyen arkadaşları ile yeniden düzenlediği akustik haliyle Merzigo yapımcılığında yayımlandı. Yonca Lodi'nin 25 haftalık maratonu "Kızıl Kıyamet" ile başlamış oldu.

 

Paylaş