Erkam Aydar

Erkam Aydar

Program TekrarlarıRadyoculuk hayatına Radyo 7 stüdyolarında başlayan ve yepyeni bir ses olan Erkam Aydar, 2012’de katıldığı “O Ses Türkiye” yarışmasında milyonların gönlünde taht kurarak kısa zamanda tüm Türkiye’ye sesini duyurdu.

O Ses Türkiye Yarışması’nda finalistler arasında bulunan Erkam Aydar, Türkiye’nin ve medya kanallarının odak noktası haline geldi ve pek çok TV Kanalından farklı teklifler almasına rağmen, Radyo 7 ailesine katıldı.

Çünkü O, radyo dünyasının farklı bir renk olduğuna inanıyor ve her Pazartesi saat 20.00’da Radyo 7’nin sihirli mikrofonlarından sevenlerinin kalbine ulaşıyor.

Erkam Aydar, canlı canlı seslendirdiği şarkılarla, misafir ettiği sanatçı konuklarıyla ve samimi muhabbetiyle Pazartesi akşamlarınızı renklendiriyor...

Radyo hayatının dışında son derece yoğun bir tempo ile çalışan genç radyocu, Bahçeşehir Üniversitesi Sinema TV bölümü öğrencisi aynı zamanda.

Eğitim hayatının yanında kariyer hayatını da aksatmayan Erkam Aydar, geçtiğimiz sezon SHOW TV’de yayınlanan“ Adını Kalbime Yazdım” isimli dizide başrol olarak yer aldı ve gösterdiği performansla da oyunculuğunu ispatladı. Başta İstanbul olmak üzere Anadolu’da da pek çok konser vermeye ve farklı illerde Festivallere, imza günlerine katılan Aydar, bu yıl “Duygularım” ismini verdiği yepyeni albümüyle müzik raflarında da yerini aldı.

Erkam Aydar, Radyo 7 ailesiyle birlikte müzik dünyasında istikrarlı biçimde ilerlemeye devam ediyor. Erkam Aydar’la Çay Keyfi Her Pazar saat 22.00’de sizlerle...

Programlar

 

Paylaş