G.Saray'dan Selçuk İnan kararı! Terim gibi...

G.Saray'dan Selçuk İnan kararı! Terim gibi...

Spor

Selçuk İnan'ın sezon sonu bitecek olan sözleşmesi uzatılmayacak ama hocası Fatih Terim’e yapıldığı gibi muhteşem bir jübile önerilecek ve kulüpte de görev teklif edilecek.

Sarı-kırmızılı takıma 2011 yılında adım atan, başta 4 şampiyonluk olmak üzere, önemli başarılarda rol oynayan kaptan Selçuk İnan’ın sözleşmesi, ligin bitmesiyle sona erecek.

10 Şubat’ta 34 yaşında olacak tecrübeli futbolcunun kontratının uzatılmasına sıcak bakılmıyor ama sarı-kırmızılı kulüpte 300 maçı deviren ve son 8 sezona damga vuran Selçuk İnan'a muhteşem bir veda planlanıyor; tıpkı hocası Fatih Terim’in futbolculuğundaki vedası gibi...

Daha önce Galatasaray’a hizmet etmiş birçok futbolcuya jübile konusunda gerekenin yapılmadığını düşünen sarı-kırmızılı yöneticiler, sezon sonu Selçuk İnan’ı helikopterle sahaya indirip detaylı ve görkemli bir organizasyonla Türk Telekom Stadyumu’nda veda ettirmeyi hedefliyor.

KULÜP İÇİNDE GÖREV TEKLİF EDİLECEK

Galatasaray yönetimi, Selçuk İnan ile futbolcu olarak sözleşme uzatmayı planlamasa da, sarı-kırmızılı efsaneye kulüp içinde görev teklif edecek. Teknik direktör Fatih Terim de, Selçuk’un gerek ekibinde gerekse Florya’da olmasına sıcak bakıyor. Tecrübeli futbolcunun oyun görüşüne çok güvenen Terim, kaptanını yanında istiyor...

 

Paylaş