Yalancı, Katil Evanjelistler

Yalancı, Katil Evanjelistler

Kültür Edebiyat

 Yalan, insanların elinde yatsıya kadar yanan bir mum iken, öyle anlaşılıyor ki toplum ve devletlerin elinde bu mum, biraz daha uzunca bir süre yanmaya devam ediyor.Yalancı Devlet Başkanlarının mumları da birey olarak yatsıya kadar yanıyor.

 Yalan temelsiz, kaygan, kısa ömürlü ve günü kurtarmaya matuftur.
Ne kadar üstü cilalanıp parlatılmış olsa da, yalanın saltanatı kısa ömürlüdür yani bireyin yalanı yatsıya kadar ise, devletin yalanı da ondan biraz daha uzuncadır.
Bireyin ömrü, devletin ömrü içinde sürer ve devletten daha önce sonlanır, devletten daha kısa olduğu için de çoğu kez yanılırız.
Yanılıp, zerre kadar tereddüt etmeden söylüyorum; benim kuşağım görür ya da görmez ama ABD İmparatorluğunun gölgesine sığınıp, sivil ve silahsız gençleri ve çocukları katleden bir İsrail devleti er geç yerle yeksan olacaktır.
Çünkü İsrail’in saltanatı yalan üzerine, riya ve zorbalık üzerine bina edildi.
Sinsi, yalancı ve karanlık İngiliz aklının Ortadoğu’ya bir çıban başı gibi yerleştirdiği İsrail, 1948’den bu tarafa her bir karış Filistin toprağını yalanla, zorbalıkla, gasp etti, istila etti.
Bu yalanın, gasp ve zorbalığın üstüne evler inşa edip içinde oturdular ve 70 yıldır hala böyle yapmaya devam ediyorlar.
O gün bugündür İsrail, her attığı adımda yalan söylüyor.
Tarihde de öyle, bugün de öyle.
Allah’ın kitabı Tevrat’ı çarpıtıp, tahrif edip yalan söylediler/söylüyorlar.
Peygamberlerine yalan üstüne yalan söylemişlerdi ve Peygamberlerini de katletmişlerdi.
Toprak gasp ederken yalan söylüyorlar.
Birleşmiş Milletlerin yüzlerce kararının her birinin etrafını tek tek dolanarak, her biri için ayrı ayrı yalan uyduruyorlar.
Deniz kenarında birbiri ile oynayan, koşan Filistinli çocukları, keskin nişancı ile katledip yalan söylüyorlar.
HAMAS’ın sürekli İsrail’i bombaladığı yalanına sarılıp, Filistinli kadın ve çocukların üzerine bomba yağdırıyorlar.
İnsanların barınaklarını gasp ediyorlar.
İnsanları sakat bırakıyorlar.
Evleri yakıyor, yıkıyor, sahiplerini de aç bîilaç köyünden, kasabasından sürgün ediyorlar.
Gencecik çocukların kollarını taşlarla eziyorlar.
Zindanlarda binlerce Müslümanı aç, susuz ve hasta bırakıp ölüme terkediyorlar.
İnsanların malına, mülküne, arazisine el koyup ardından bir yalan uyduruyor ve hiç utanıp sıkılmadan bu yalanı da bütün dünyaya karşı savunuyorlar.
Amerika’nın her eyaletinde ayrı ayrı kurduğu; tefecilik, gasp, organ hırsızlığı, fuhuş, kumar, silah ve kan mafyası çarkı ile elde ettiği paralarla satın aldığı Hristiyan mabetlerini, medyasını, siyasetini bir Evangelist yalanı ile tüm İslam Alemine düşman etti.
Evanjelistlerin en büyük düşmanının da, Fetö ajanlığından Evanjelist Rahip Brunson’u Türkiye’de tutuklatan Erdoğan olduğunu, hatta, bu sebeple Erdoğan’ın İsa Mesih’in de düşmanı sayılacağı yalanını söylüyor ve tüm Amerikan medyasında açıktan açığa algı oluşturuyor.
İsrail, yalanı hayat tarzı yaptığı gibi, acındırma ve ezikliğini kullanma konusunda da son derece ustadır.
Almanların, yahudi ırkına uyguladığı baskı ve şiddetten binlerce yalan sinema filmi, tiyatro eseri, müzik, hikaye, roman ve sayısız sanat eseri üreterek bir acındırma ve eziklik yalanı ile bütün dünyayı kandırdı ve kandırmaya devam ediyorlar.
Bütün dünyada, sahip olduğu medya aracılığı ile, bu acındırma ve ezikliğini diri tutarak, Filistin’de uyguladığı katliamları perdelemeye, etkisini azaltmaya çalışıyor ve bunu da çok iyi başarıyorlar.
İsrail katil ve yalancı bir devlettir.
İsrail Faşist ve acımasız bir devlettir.
İsrail yahudiden ve Evanjelist olan bir Hristiyan’dan gayrısına insan gözüyle bakmayan bencil ve ruh hastası kimseler tarafından yönetilen bir devlettir.
Dün İsrail, ruh hastası Evanjelist Tramp eliyle, 62 silahsız Filistinli masumu katledip, binlercesini de yaraladı.
İsrail halkı da bilsin ki, kanla ve yalanla, savunmasız bir halktan gasp edilen topraklar üzerine yapılan evlerin balkonlarında sefa sürmeye devam edemeyecekler.
Bu devran, bu yalan saltanatının mumu er veya geç sönecek.
Kahhar ve Müntakîm olana andolsun ki, kemiklerimizi sızlatan o günahsız bebeklerin parçalanarak öldürülmesinin hesabı da, mutlaka sorulacak.

 

 

 

Ferman Karaçam - Haber 7 

fermankaracam@gmail.com

fermankaracam@twitter.com

twitter.com/fermankaracam

facebook.com/fermankaracam 

 

 


 

Paylaş