Beşiktaş'ın takasta teklif ettiği 5 isim!

Beşiktaş'ın takasta teklif ettiği 5 isim!

Spor

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Vagner Love için Aytemiz Alanya'ya Aras Özbiliz, Veli Kavlak, Gökhan Töre, Mustafa Pektemek ve hatta yeni transfer Larin'i teklif etti.

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu da önceki akşam, "Fikret Orman, 'Vagner Love'ı devre arasında vermeyi düşünür müsünüz' diye sordu. 'Bizden daha çok sizin ihtiyacınız var' ifadesini de kullandı. Cuma günü böyle bir konuşma geçti aramızda. 


ÇAVUŞOĞLU AÇIK KAPI BIRAKTI


Biz tabii ki Vagner'i vermeyi düşünmüyoruz. Devre arasında onun gibi bir futbolcuyu nasıl alacağız? Ona ihtiyacımız var. Vermeyi düşünmüyoruz ama Vagner de büyük bir takıma gitmek isteyebilir. Şu anda net bir gelişme yok" sözleriyle Beşiktaş'ın ilgisini resmi olarak da açıkladı. 


Bu gelişmelerin ardından başkan Fikret Orman'ın, Antalyaspor maçının ardından İstanbul'a dönmeyerek şehirde kalması tarafların Vagner Love için yüz yüze görüşecekleri şeklinde yorumlandı. 


Love'ın  yeniden Şampiyonlar Ligi'nde oynama ihtimali nedeniyle transfere sıcak baktığı öğrenilirken, Orman'ın da hedefi 33 yaşındaki golcü için yapılacak görüşmelerde bonservis ödemeden sonuca gitmek. Siyah-beyazlılar; Aras Özbiliz, Veli Kavlak, Gökhan Töre, Mustafa Pektemek hatta yeni transfer Larin'i kapsayan farklı takas formülleriyle Hasan Çavuşoğlu'nu ikna etmeye çalışacak.


 

Paylaş