Beşiktaş'a golcü! 'Küçük Bezelye' geliyor!

Beşiktaş'a golcü! 'Küçük Bezelye' geliyor!

Spor

Cenk Tosun'un yerini dolduracak forvet arayışlarını sürdüren Beşiktaş, West Ham'ın Meksikalı golcüsü Chicharito'yu kiralamak için girişimlerini sıklaştırdı.

Beşiktaş forvet transferinde vites yükseltti... Cuma gününe kadar golcü transferini bitirmek isteyen Siyah- Beyazlı yönetim ilk operasyonu yaptı. Başkan Orman menajer Ahmet Bulut'u İngiltere'ye gönderdi. Bulut'un burada West Ham'da forma giyen Meksikalı golcü Chicharito için teklif yaptığı öğrenildi.


KİRALAMA TEKLİFİNİ SUNDU


 "Küçük bezelye" anlamına gelen "Chicharito" lakaplı Meksikalı golcüyü sezon sonuna kadar kiralamak isteyen Beşiktaş'ın Bulut aracılığıyla İngiliz kulübü West Ham'a resmi kiralama teklifini yaptı.


BU SEZON SADECE 4 GOL ATTI


 Leverkusen' de 2 başarılı sezon geçiren ve 2 sezonda resmi maçlarda 39 gol atan Meksikalı forvet bu sezon 4 gole imza attı. Siyah-Beyazlı takım bu oyuncuyu satın alma opsiyonuyla kiralamak istiyor.


ORMAN VE GÜNER BEKLEMEDE


 Menajer Ahmet Bulut'un West Ham'la anlaşma sağlaması durumunda Başkan Orman ve Umut Güner'i İngiltere'ye davet edeceği öğrenildi. Bu arada Slimani alternatifi de gündemdeki yerini koruyor.


 

Paylaş