Lucescu ile Şenol Güneş arasında kriz!

Lucescu ile Şenol Güneş arasında kriz!

Spor

Milli maçlar öncesi ligdeki teknik adamlarla iletişime geçen Mircea Lucescu'nun, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'le irtibat kurmadığı belirtildi.

İzlanda ve Finlandiya ile oynanacak maçlar için kılı kırk yaran ve en iyi kadroyu kurmak için çaba gösteren A Milli Takımı Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Şenol Güneş arasındaki soğukluk bir türlü dinmedi.


Milliyet'te yer alan habere göre iyi bir kadro kurmak için her teknik direktör ile görüşen, takıma almayı düşündüğü her futbolcuyla konuşan Rumen teknik adamın sadece Güneş ile irtibata geçmediği ortaya çıktı.


Göreve gelmesinin ardından her kulüple diyaloğa girmek için çaba gösteren Lucescu, Beşiktaş'ın maçını izlemek stada gitmiş, bunun ardından da Şenol Hoca, tecrübeli teknik adamı uzun süre bekletmişti. Güneş'in bu tavrını unutmayan ay-yıldızlı ekibin patronu, Güneş'i hiç arayıp sormadı.


Ersun Yanal ile arası iyi


Lucescu'nun en çok konuşup, fikir almaktan zevk aldığı isim ise Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal. Tecrübeli çalıştırıcıdan birçok konuda bilgi alan ve öğrencilerinin durumu hakkında fikir sahibi olan Rumen çalıştırıcının, bu diyaloglar sonrasında Volkan Şen'i almaya karar verdiği öğrenildi.

 

Paylaş